Szoftverfejlesztő mérnök (c, c++, beágyazott rendszer, járműipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Dél utca
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos fejlesztésével vívta ki. Számára keresünk munkatársat innovatív fejlesztési területre az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C, C++, BEÁGYAZOTT RENDSZER, JÁRMŰIPAR)

Feladatok

  • Biztonságkritikus funkciók tervezése és implementálása
  • Szoftverarchitektúra tervezés
  • A folyamatok fejlesztés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Alapos C / C++ ismeret
  • Jártasság tesztelhető beágyazott kódok fejlesztésében
  • Proaktív, célorientált hozzáállás
  • Csapatmunka
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Járműipari tapasztalat
  • GPU programozásban szerzett gyakorlat
  • Linux rendszerek ismerete
  • Linux fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és kiemelt juttatási csomag

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C, C++, BEÁGYAZOTT RENDSZER, JÁRMŰIPAR), Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:

Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása

Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására

Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése

Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás

A cég címe

Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár