Műszakvezető ( Lemezmegmunkálás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.  A mezőgazdasági tároló és anyagmozgató berendezések gyártására szakosodott vállalata Európában elsőként hazánkban létesített gyárat. A néhány éve felépült gyárban korszerű berendezésekkel, modern környezetben és  kulturált munkakörülmények között folyik a termelés. A gyár több éves program szerint tovább bővül, ezért megbízónk számára a növekvő megrendelések sikeres teljesítéséhez munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKVEZETŐ ( Lemezmegmunkálás)

Feladatok

  • 15 fős termelési terület irányítása
  • Munkavégzés szervezése, felügyelete
  • Dolgozók betanítása
  • Termelési terv szerinti gyártás biztosítása
  • Műszakszervezés termelési igény alapján
  • Szükséges adminisztratív munka ellátása (szabadságok, oktatások szervezése)
  • Javaslatok termelési hatékonyság növelésére, minőség fejlesztésére
  • Társosztályokkal történő rendszeres együttműködés a folyamatok optimalizálásában

Elvárások

  • Fémipari területen szerzett középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves lemezalakítási, hegesztési területen szerzett vezetői gyakorlat (csoportvezető, vagy műszakvezető)
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)
  • Határozott, döntéshozatalra képes személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Angol, vagy német nyelv ismerete
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés + juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Kulturált munkakörülmények
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • További szakképesítések megszerzésének lehetősége

Biatorbágy, M1 főút mentén

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ ( Lemezmegmunkálás), Biatorbágy, M1 főút mentén

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:

Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása

Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására

Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése

Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás

A cég címe

Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár