Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari modul- és alkatrész gyártó vállalatcsoport magyarországi gyára. A vevői igények és gyártás áttelepítési döntések alapján megvalósuló termékfejlesztési, új termék bevezetési és termelési célkitűzések sikeres megvalósításához új kihívásokat szívesen vállaló, projektvezetés, projektmérnökség területén jártas szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

PROJECT MANAGER

Feladatok

  • Új vevői igények, megrendelések alapján keletkező projektek előkészítési, bevezetési, megvalósítási munkáinak irányítása, koordinálása, felügyelete, dokumentálása (projekt terv, erőforrás terv, költség terv) az autóipari követelményeknek megfelelően a vevői megrendeléstől kezdődően a szériatermelés indításáig.
  • Csoporton belüli gyártás áttelepítési (transzfer) projektek létrehozása, vezetése, koordinálása
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel, minőségbiztosítással, technológiai csoporttal, gyártással és a karbantartással, projektek önálló vezetése és utókövetése
  • A projekt ütemtervének megfelelően kickoff meeting, mérföldkő megbeszélések szervezése, koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a vevővel, a vállalat értékesítési szervezetével a projekt megvalósításának folyamatában
  • Projekttel kapcsolatos erőforrásterv elkészítése, projekt ráfordítások követése, projekt gazdaságossági elemzés, dokumentálás
  • A projektek folyamán a műszaki változtatások jóváhagyása, a változások és azok költségeinek nyomon követése
  • Rendszeres riportok és projekt státuszok prezentálása a vállalati menedzsment számára

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki diploma
  • Tárgyalóképes német/ és vagy angol nyelvtudás
  • Autóipari gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektvezetés, projektmérnökség területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Strukturált gondolkodásmód, projektmenedzsment szemlélet
  • Időterv és célkitűzések teljesítésének érvényesítési képessége
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló együttműködési és koordinációs készség

Előnyt jelent

  • Másoddiplomás végzettség minőségbiztosítási, gazdasági, menedzsment szakirány

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Felelősségi kört és teljesítményt elismerő jövedelem
  • Kiváló továbbfejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalat mérnökségi, termékfejlesztési, gyártásindítási területén

A munkavégzés helye

Győr környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJECT MANAGER, Győr környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678