Megbízónk, globális csoport magyarországi vállalata, amely a szálloda, szabadidő ágazat és a háztartások számára fejleszt és gyárt tartós fogyasztási cikkeket. Mobil és stacionárius készülékekei a legpatinásabb márkák közé tartoznak és világszerte széles körben ismertek, egyaránt jellemzi őket az igényes design, az átgondolt funkcionalitás, energiatakarékosság  és a már legendás megbízhatóság. A gyár a hagyományos típusok mellett tovább szélesíti termékpalettáját, megtartva az előkelő piaci pozíciót megalapozó termékjellemzőket. Számára a bővülő termelés minőségének és hatékonyságának  biztosításához elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

LEAN KOORDINÁTOR

Feladatok

  • A vállalati LEAN rendszerek / folyamatok működtetése és koordinálása
  • Aktív részvétel a LEAN célkitűzések kialakításában, a lean megvalósítási tervben előirányzott akciók végrehajtása, nyomon követése és a társterületek támogatása
  • A folyamatos fejlesztési kultúra elmélyítése, további lehetőségek feltárása, amelyek támogatják a kultúra meghonosítását és teljes körű alkalmazását
  • LEAN rendszerekhez kapcsolódó oktatások kialakítása, megszervezése az előirányzott tervek és adhoc igény szerint
  • Költségcsökkentési fejlesztések kezdeményezése és lebonyolítása, prezentációk készítése
  • A minőség, a termelékenység a vevői elégedettség, költségmegtakarítás emelésére irányuló projektek, Kaizenek előterjesztése, levezetése, koordinálása
  • A cégcsoport szinten belül működő legjobb gyakorlat (Best Practice) rendszerének kidolgozása, bevezetése, megosztása és koordinálása
  • Aktív részvétel az auditokra való felkészülésben, a felkészülés támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki diploma
  • A szakmai gyakorlatban használható stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Gyártási terülten szerzett LEAN szakmai tapasztalat
  • Folyamatos tanulás igénye, ismeret átvevő és hasznosító beállítottság
  • Cél- és cselekvésorientált beállítottság, átütőerő
  • Együttműködő, motivált és kitartó személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű, növekvő vállalat, stabil piaci környezet
  • Innovatív, fejlesztés-orientált kultúra
  • A nemzetközi gyakorlatok átvételének igénye és lehetősége
  • Személyes szakmai fejlődés támogatása, fejlődési perspektíva

A munkavégzés helye

Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN KOORDINÁTOR, Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kővágó Anna
Tel.: +36 30 758 3042, +36 1 882 3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát