Megbízónk multinacionális járműipari vállalat, melynek megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ – HOLLAND NYELVTUDÁSSAL

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a bejövő megrendelések és azok teljesítésének a kontrollálása
  • A megrendelések vállalatirányítási rendszerben történő feldolgozása
  • A termék teljesítésének nyomon követése, szállítási idő kommunikálása
  • Az egyszerűbb technikai kérdések megválaszolása, dokumentációk kezelése
  • Szoros együttműködés a gyártástervezéssel, termeléssel
  • A panaszokra való reagálás, a vevők és a minőségbiztosítási osztályok közötti közvetítés
  • Riportok, előrejelzések, elemzések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Stabil kommunikációs szintű ANGOL és HOLLAND nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság, határozott fellépés, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs, és kapcsolatteremtő készség
  • Jó szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • MS Office programok magas szintű ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi innovatív nagyvállalati környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem (bónusz, cafeteria, bejárási támogatás)
  • HOME OFFICE lehetőség

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ – HOLLAND NYELVTUDÁSSAL, Székesfehérvár

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Sárkány Zita
Tel.: +36-22-500-240, +36-30-864-5000
E-mail: Küldje el önéletrajzát