Világszerte elismert gyártási komponenseket értékesítő B2B cégcsoport kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ELLÁTÁSI LÁNC KOORDINÁTOR (Beszerzés-Vevői Kapcsolattartás)

Feladatok

  • A vevők által kért termékek és szolgáltatások időben történő biztosítása
  • A vevői megrendelések, fogadása és feldolgozása, vevői kapcsolatok ápolása
  • Az anyaggazdálkodási folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • A beszállítói rendelések rögzítése, rendelésállomány kezelése, nyomon követése
  • A beszállítói kondíciók betartásának ellenőrzése, a beszállítói számla ellenőrzése
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, új üzleti folyamatok kialakítása
  • Társosztályokkal történő együttműködés
  • Dokumentációk, riportok készítése a vezetőség felé

Elvárások

  • Felsőfokú (gazdasági, logisztikai) végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Ellátási láncban (beszerzés, gyártástervezés, vevői kapcsolattartás) szerzett gyakorlat
  • MS Office (haladó excel ismeret), ERP rendszerismeret
  • Proaktív, dinamikus cselekvés, vevőorientált beállítottság
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló szervező készség

Előnyt jelent

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Fejlett technológiával és ellátási lánc rendszerrel működő nemzetközi környezet
  • Szakmai továbbképzés, fejlődési lehetőség
  • Önállóságot, kezdeményezőkészséget támogató szervezeti környezet
  • Versenyképes kereset, 13. havi fizetés, teljesítmény prémium, cafeteria és kedvező bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Budapest - Dél-Pest, Soroksár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELLÁTÁSI LÁNC KOORDINÁTOR (Beszerzés-Vevői Kapcsolattartás), Budapest - Dél-Pest, Soroksár

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678