Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, profiljába tartozó részegységek gyártásában világszerte az elsők között van. Székesfehérvár környékén található, dinamikusan növekvő gyárába jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk munkatársat:

PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás)

Feladatok

  • Új gyártócellák, berendezések, célgépek, gyártóeszközök automatizálása, kapcsolódó elektromos vezérlések tervezése, elkészítése
  • Új és meglévő berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése
  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikus mérnöki diploma
  • Siemens Step 7 program és TIA portal ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • E-plan ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Csoportmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Berendezés építésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Villamos és programozói ismeretek (Profibus, Profinet, OP, erős és gyengeáram)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű, változatos szakmai kihívásokat tartalmazó, kreatív munkát igénylő feladatkör
  • Stabil, hosszú távú, fejlődést kínáló munkalehetőség továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés, vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, nemzetközi projektek, kiemelkedő munkakörülmények

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás), Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kaszás Ferenc, CEO
Tel.: +36-30-20-30-800; +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát