Megbízónk németországi anyavállalata 50 éves működése során jelentős sikereket ért el a műanyag- és fémcsatlakozók fejlesztése, tervezése és gyártása területén. A magyarországi vállalat termékválasztékát fröccsöntött műanyag csatlakozók, szerelvények és fogaskerekek alkotják. A gyár elsősorban az autóiparnak, továbbá az orvosi műszergyártás, a gépgyártás és az energiaszektor vállalatainak szállítja termékeit. A vállalat egyenletesen fejlődik, a termelési program évről-évre újabb projektekkel bővül. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

PÉNZÜGYI VEZETŐ

Feladatok

  • A pénzügyi, számviteli és kontrolling tevékenység irányítása, felügyelete és fejlesztése
  • A pénzügyi stratégia (rövid és hosszú távú), valamint pénzügyi irányelvek és eljárások kidolgozása
  • A kiszervezett folyamatok mentén a könyvelési feladatok előkészítése
  • Kimutatások készítése, a statisztikai és adatszolgáltatási kötelezettség tejesítése együttműködve a számviteli tevékenységgel megbízott alvállalkozó munkatársaival
  • A vállalat havi, éves pénzügyi terveinek, eredmény kimutatás készítése (Cash-flow kimutatás)
  • Heti, havi és éves likviditástervezés készítése
  • Treasury (pénzgazdálkodás, követelés kezelés) tevékenység irányítása
  • Zárások koordinálása
  • Vállalat költség elemzés, önköltségszámítás készítése
  • Kapcsolattartás és hatékony együttműködés a partnercégek pénzügyi kapcsolattartóival, könyvvizsgálóval, az adóügyi és jogi tanácsadókkal, a számlavezető bankokkal és a magyar hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Több év termelő vállalatnál pénzügy - kontrolling területen szerzett szakmai, vezetői tapasztalat
  • A magyar számviteli és adótörvények ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office és vállalatirányítási rendszerismeret
  • Jó vezetői készség és vezetési tapasztalat
  • Kiváló elemző -és kommunikációs készség
  • Gyors döntések meghozatalának készsége, dinamikus és rugalmas személyiség

Előnyt jelent

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Kiegyensúlyozott nemzetközi hátterű vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatások (100% bejárási támogatás, cafeteria)
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Barátságos, családias légkör

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl, Buda vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PÉNZÜGYI VEZETŐ, Közép-Dunántúl, Buda vonzáskörzete

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Sárkány Zita
Tel.: +36-22-500-240, +36-30-864-5000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.