Megbízónk – fejér megyei multinacionális vállalat – számára a gyárigazgató napi munkájának támogatására keresünk megbízható pályázót, az alábbi munkakörbe:

HSEE KOORDINÁTOR (KÖRNYEZETMÉRNÖK, MUNKA- ÉS TŰZVÉDELEM, ANGOL)

Feladatok

  • A hatályos törvény szerint munkabiztonsági szaktevékenységnek minősített feladatok ellátása, felügyelete
  • Munkabiztonsági belső auditok végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálás
  • Kockázatértékelések készítése és felülvizsgálata
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Balesetek, balesetek vizsgálatában és a megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel
  • HSEE jelentések készítése a vezetőség részére
  • Környezetvédelmi feladatkör teljes körű ellátása (bevallások készítése, engedély kérelmek benyújtása a hatóság részére- víz, levegő, hulladékgazdálkodás)
  • Tűzvédelmi megbízott telephelyen belüli feladatainak ellátása
  • Auditok, hatósági ellenőrzések szervezése, koordinálása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (környezetmérnök)
  • Minimum középfokú munkavédelmi szakképesítés (munkavédelmi technikus szakképesítés)
  • Minimum középfokú tűzvédelmi előadó végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 3 éves, ipari gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Dokumentációkezelésben szerzett tapasztalat
  • ISO 14001:2015 és OHSAS 18001:2007 szabvány ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HSEE KOORDINÁTOR (KÖRNYEZETMÉRNÖK, MUNKA- ÉS TŰZVÉDELEM, ANGOL), Fejér megye, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678