Neves multinacionális autóipari vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Veszprém Térsége)

Feladatok

  • A vállalat minőségpolitikájának keretei között hatékony minőségirányítási rendszer fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • A minőségügyi szervezet irányítása (csoportvezetők, projekt, gyártási és vevői minőségügyi mérnökök, beszállítói minőségügyi mérnökök, rendszer-audit csoport)
  • Szervezetfejlesztés, dolgozók minőségügyi oktatási szükségletének felmérése, az oktatások szervezése
  • A beosztottak felé a teljesítményértékelési folyamatok lefolytatása
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel és beszállítókkal
  • Az új termékek minőségtervezésének menedzselése
  • KPI-ok monitorozása és fejlesztése, a vevői elégedettség növelése
  • Dokumentációs rendszer, nyomon követése és javítása
  • A rendszerauditra, és vevőauditokra történő felkészülés irányítása, az auditok lefolytatásának felügyelete, az eredmények értékelése
  • Problémák esetén megelőző, javító intézkedések kidolgozása, megvalósítása
  • Intézkedési tervek fejlesztése a termelési egységek hatékonyságának növelése érdekében
  • Riportok, prezentációk készítése a MNG felé
  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 10 év autóipari gyártási és vevői minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségügyben csoportvezetőként/projektvezetőként/vezetőként szerzett 3-5 év gyakorlat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949
  • Autóipari módszerek, dokumentációk ismerete: APQP, PPAP, QRQC, 8D, 5 WHY, DOE, SPC stb.
  • MS Office, SAP ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, nemzetközi perspektíva

A munkavégzés helye

Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Veszprém Térsége), Veszprém térsége

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678