Világszerte elismert fémalkatrész gyártó és értékesítő cégcsoport, fejér megyei B2B kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI BESZERZŐ

Feladatok

  • Alkatrészek műszaki azonosítása szabványok, rajzok és dokumentációk alapján
  • Beszerzési ajánlatkérések készítése műszaki tartalommal
  • Műszaki beszállítói ajánlatkérések menedzselése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Új beszállítók felkutatása, a beszállítói kör fejlesztése
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Beszállítói (ár) tárgyalások lebonyolítása, műszaki támogatása
  • Szállítási szerződések előkészítése, megkötése
  • Beszerzési projektek vezetése
  • Költségcsökkentő lehetőségek keresése
  • A vállalatirányítási rendszer releváns részének karbantartása
  • Riportok és prezentációk készítése
  • Szoros együttműködés a vállalat belföldi és külföldi szervezeti egységeivel (értékesítési osztállyal)

Elvárások

  • Felsőfokú (műszaki, gazdasági vagy logisztikai végzettség)
  • Műszaki beállítottság (műszaki rajz olvasása)
  • 2-4 év beszerzésben szerzett tapasztalat, szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat
  • Stabil angol nyelvtudás
  • MS Office (haladó szintű excel) ismeret
  • ERP rendszerismeret
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Önálló, folyamatszemléletű munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód, jó elemző készség
  • Rugalmasság és együttműködési hajlandóság
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Multinacionális (autóipari) termelő környezetben szerzett gyakorlat
  • Német nyelvismeret
  • Access ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, multinacionális kereskedelmi környezet
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás)
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKI BESZERZŐ, Székesfehérvár

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Sárkány Zita
Tel.: +36-22-500-240, +36-30-864-5000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.