Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK (Járműipar)

Feladatok

  • Légellátó rendszerek és komponenseinek (kompresszor, légszárító) vizsgálata
  • Tesztek és hozzá tartozó mérési rendszerek megtervezése és felépítése
  • Műszeres mérések végrehajtása, eredmények kiértékelése, dokumentáció készítése
  • Fejlesztői csoport támogatása mérési eredményekkel, tapasztalatokkal
  • Reklamációk kivizsgálása, hibaanalízis

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépész/mechatronikai/villamos) végzettség
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat, releváns mérnöki munkakörben
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Eredményorientált, rendszerető személyiség, analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent

  • Járműipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő, emberközpontú, kulturált munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Nemzetközi projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK (Járműipar), Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: CEO Kaszás Ferenc
Tel.: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.