Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari beszállító vállalat. Alapvető célkitűzése hatékony vállalati gazdálkodás keretei között az autóiparban előírt magas minőség megtartása, fejlesztése, továbbá a szállítások pontos teljesítése. Ennek megfelelően nagy hangsúlyt fektet a minőségbiztosítási folyamatokra, a gyártás megbízhatóságára és a öltséghatékonyságra. A kitűzött célok eléréséhez fejleszti szervezetét, ezért felvételre keres munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR KONTROLLER (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • Budget/tény adatok feltöltése és ellenőrzése a vállalati rendszerben
  • Lekérdezések fejlesztése, bázisadatok ellenőrzése, riport felügyelete
  • Beruházások, projektek, energiaköltségek és forgásanalitika vezetése
  • Eredmény-kimutatás lebontása termékszintekre, vállalatközi egyeztetés
  • Házi pénztár kezelése
  • Mutatószámok követése, számlák egyeztetése és igazoltatása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Ideálisan legalább 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Adatszolgáltatás, jelentések készítésében szerzett gyakorlat
  • SAP, Excel, SFOL felhasználói szintű ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Számszaki pontosság, alaposság

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Csapat-teljesítményt és egyéni sikereket egyaránt honoráló szervezet
  • Fejlődést, újítást ösztönző légkör

A munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR KONTROLLER (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Jász-Nagykun-Szolnok megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.