Megbízónk a régió   multinacionális  nagyvállalata,  jelentős autóipari beszállító . Számára keresünk jelentkezőket   az alábbi munkakörbe:

ÖNTÖDEI LABOR ASSZISZTENS

Feladatok

  • A laboratóriumi vizsgálatok elvégzéséhez szükséges előkészítő tevékenységek
  • (mintavétel, minta előkészítés) biztosítása a vonatkozó munkautasításoknak megfelelően
  • Az analitikai labortevékenység támogatása
  • Szakítóvizsgálathoz szakszerű mintavétel, minta előkészítés, kiértékelés, dokumentálás
  • Folyadék behatásos repedés vizsgálat
  • Analitikai labor mérések és vizsgálatok , valamint a karbantartási feladatok elvégzése
  • a vonatkozó utasításoknak megfelelően

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság, rugalmasság terhelhetőség
  • Továbbképzésre való nyitottság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Anyagvizsgálatokban szerzett gyakorlat
  • Fémipari végzettség
  • Angol nyelvtudás (kezdő szintű is)

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális közeg
  • Korszerű automatizált gyártókörnyezet
  • Karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, bejárási támogatás)

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÖNTÖDEI LABOR ASSZISZTENS, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: 00212@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-6000
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.