Megbízónk neves autóipari beszállító  multinacionális  vállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Feladatok

  • Beszállítók felkutatása kül- és belföldön, beszállító minősítés ellenőrzése
  • Beszállítói értékelés, fejlesztés elvégzése
  • Beszállítók gyártásba történő integrálása a stratégiai tervek figyelembe vételével
  • Rövid és hosszútávú szerződési feltételek megbeszélése, szerződések megkötése
  • Ártárgyalások bonyolítása
  • Megtakarítási javaslatok készítése
  • Részvétel az éves költségvetés elkészítésében
  • Minőségi, szállítási reklamációk figyelemmel kísérése, megoldások kidolgozása
  • Szükséges heti, havi riportok, kimutatások elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú, lehetőleg műszaki végzettség
  • Elektronikai elemek és egységek (IC, ellenállás, kondenzátor, …) beszerzésében szerzett min.3 éves gyakorlat
  • Kül és belföldi beszerzési piackutatásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási technikák ismeret (RFQ, ártárgyalás)
  • Autóipari általános gyártási folyamatok ismerete
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, döntéshozatalra képes személyiség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Német nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés + juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: 00205@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-6000
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: CEO Kaszás Ferenc
Tel.: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.