Megbízónk piacvezető autóipari beszállító  multinacionális  nagyvállalat számára keresünk jelentkezőket   az alábbi munkakörbe:

ÖNTÖDEI LABOR TECHNIKUS

Feladatok

  • Kémiai elemzés (Spectrométeres vizsgálat)
  • Metallográfiai vizsgálat
  • Homoklabor vizsgálat
  • Repedés vizsgálat
  • Mechanikai vizsgálatok
  • Termelés támogatása

Elvárások

  • Fémipari technikum
  • Anyagvizsgálatokban szerzett gyakorlat
  • Autóipari tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Továbbképzésre való nyitottság
  • Angol nyelvtudás (társalgási –dokumentáció értési szint)
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális közeg
  • Korszerű automatizált gyártókörnyezet
  • Karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, bejárási támogatás)

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÖNTÖDEI LABOR TECHNIKUS, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-864-6000
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.