Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

LEAN MANAGER

Feladatok

  • 4 fős csapat vezetése a CI terv elérésére, előrehaladás folyamatos nyomon követése a folyamatok optimálása érdekében
  • A gyárigazgató közvetlen iránymutatásai alapján a költségcsökkentési lehetőségek folyamatos vizsgálata, költségcsökkentési projektek megszervezése és vezetése az éves kitűzött cél elérése érdekében
  • 5S fenntartása és fejlesztése a termeléssel karöltve, auditok ütemezése, eredmények kommunikálása
  • Elismerési/jutalmazási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése
  • Workshop-ok előkészítése és lebonyolítása (Kaizen, Lean, 5S stb), az ott meghatározott akciók nyomon követése.
  • Lean tudásbázis fejlesztésében való részvétel, éves CI verseny lebonyolítása
  • CI-Track magas szintű használata
  • Hó végi riportok elkészítése, CI eredmények pontos és időben történő jelentése, valamint a projektek zárásához szükséges evidenciák elérhetőségének biztosítása
  • BP projektek megosztása más gyárakkal, BP projektek megvalósításának kezdeményezése és támogatása
  • BBP számok elemzése, más gyáraktól való eltérés okainak feltárása, javításra stratégia kidolgozása
  • Célok, tervek, folyamatok/projektek és eredmények kommunikálása, projektek összehangolása a gyári stratégiával
  • AMS működtetése a management csapattal, CI Culture modul koordinálása, akciók definiálása, megvalósítása határidőre
  • Projektek eredményeinek és előrehaladásának rendszeres felülvizsgálata legalább heti rendszerességgel a CI-Trackben
  • Jobbító javaslati rendszer működtetése és folyamatos fejlesztése
  • LPA auditok elvégzése, akciók definiálása az eltérések megszüntetésére

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelkedő alapjövedelem
  • Motiváló bónuszrendszer
  • 100 %-os bejárás támogatás, Cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MANAGER, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kővágó Anna
Tel.: +36 30 758 3042, +36 1 882 3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.