Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.  A mezőgazdasági tároló és anyagmozgató berendezések gyártására szakosodott vállalata Európában elsőként hazánkban létesített gyárat. A néhány éve felépült gyárban korszerű berendezésekkel, modern környezetben és  kulturált munkakörülmények között folyik a termelés. A gyár több éves program szerint tovább bővül, ezért megbízónk számára a növekvő megrendelések sikeres teljesítéséhez munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

CNC OPERÁTOR - Élhajlítás, lyukasztás, lézervágás

Feladatok

  • CNC lemezmegmunkáló gépek kezelése (Bystronic, Amada, Finn-Power...) – lyukasztás, élhajlítás, hengerítés, forgácsolás
  • Gyártási műveletek végrehajtása a CNC vezérlésű lemezmegmunkáló gépeken a gyártási program szerint
  • A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Alap karbantartási feladatok ellátása
  • Szerszámozás végrehajtása, szükséges szerszámok kiválasztása
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás.
  • Elkészített termékek megfelelő azonosítása

Elvárások

  • Lemezmegmunkáló (lézervágó/élhajlító/stancoló/lemezolló/vízvágó) gépeken, vagy egyéb CNC forgácsológépen szerzett szakmai tapasztalat
  • Hengerítő gép kezelésével kapcsolatos tapasztalat előny
  • Jártasság tervrajzok olvasásában és értelmezésében
  • Rugalmas és megoldás-orientált személyiség
  • Hajlandóság műszakos munkavégzésre

Amit megbízónk nyújt

  • Magas alapjövedelem
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Biatorbágy, M1 főút mentén

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC OPERÁTOR - Élhajlítás, lyukasztás, lézervágás, Biatorbágy, M1 főút mentén

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kővágó Anna
Tel.: +36 30 758 3042, +36 1 882 3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.