Veszprém megyei dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó vállalat felvételre keres gyakorlott  szakembert az alábbi pozícióba:

VILLAMOS KARBANTARTÓ (Pneumatikai és PLC ismeretek)

Feladatok

  • Gépek és célgépek rendszeres elektromos és pneumatikus karbantartása
  • Új gyártósorok, gépek, berendezések telepítése, meglévő eszközök áttelepítés utáni üzembe helyezése
  • Gyártást akadályozó váratlan hibák elhárítása
  • Gépek folyamatos gyártási kondíciójának biztosítása
  • Napi munka dokumentálása
  • Tartalék alkatrészek kezelése, kiadása, rendszerezése

Elvárások

  • Villamosipari szakközépiskola, technikum vagy elektronikai műszerész szakmunkásképző iskolai végzettség
  • Karbantartás területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Pneumatikai és PLC ismeretek
  • Automatika és vezérlésben szerzett min 2 éves gyakorlat
  • Gyengeáramú szerelésben és célgép szerelésben szerzett min. 1 éves gyakorlat
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Angol, vagy német alapfokú nyelvtudás előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális elektronikai gyártókörnyezet
  • Korszerű, tiszta munkakörülmények
  • Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkatársaknak
  • Munkába járási költségtámogatás (tömegközlekedési bérlet 100%-a közigazgatási határon kívül, üzemanyag költségtérítés, helyijárat bérlettámogatás)
  • Műszakhoz igazodó vállalati buszjárat biztosítása a környező településekre
  • Egyéb juttatások (étkezési támogatás meleg/hidegétel, cafeteria)
  • Havi prémium, karrierbónusz (az alapbér 5-10-15%-a 6 hónap után)
  • 13. havi fizetés
  • A helyi sportlehetőségek támogatása

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOS KARBANTARTÓ (Pneumatikai és PLC ismeretek), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: CEO Kaszás Ferenc
Tel.: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.