Fejér megyei, tradicionális járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

REGIONÁLIS VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Erős utazási hajlandósággal!)

Feladatok

  • A vevők és a vállalatcsoport európai lokációi közötti kapcsolattartás minőségügyi reklamációs kérdésekben
  • A vevői elvárásoknak megfelelő minőségügyi akciók időbeli előmozdítása és megvalósulásának biztosítása, együttműködve az érintett site-ok minőségügyi felelőseivel
  • A vállalat belső minőségbiztosítási rendszerében a vevői reklamációk feldolgozása és kezelése
  • A problémamegoldó tevékenységek vezetése az érintett gyáregységekkel együttműködve, az eredmények és javító intézkedések riportolása a vevő felé
  • Az érdekelt felek közötti együttműködés előmozdítása a vevői minőségügyi követelményeknek való megfelelés érdekében
  • A minőségirányítási rendszer belső szabályainak alkalmazása az ügyfelek elégedettségének biztosítása érdekében
  • Részvétel folyamat és termékauditokon
  • A szériagyártást megelőző minőségügyi tevékenységek támogatása
  • A KPI-ok és minőségügyi költségek vevővel történő tárgyalása
  • A minőségügyi KPI-ok elemzése és riportolása a menedzsment felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban minőségügyben szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok, technikák (PPAP, FMEA, CP, 8D, 5 WHY, PDCA, 6 Sigma) ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Nagyfokú önállóság
  • Erős kommunikációs és tárgyaló készség
  • Analitikus szemlélet
  • Megbízhatóság, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyakori utazási hajlandóság
  • B típusú jogosítvány
  • Német nyelvismeret előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati csúcstechnológiával működtetett környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás, lakhatási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: REGIONÁLIS VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Erős utazási hajlandósággal!), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.