Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK

Feladatok

  • A szervezet minőségirányítási rendszerének folyamatos fejlesztése
  • A dokumentációs rendszer felügyelete, a dokumentumok kezelésére kijelölt csoport munkájának koordinálása
  • Kapcsolattartás az anyacég nemzetközi rendszerkoordinátorával
  • A minőségirányítási kérdésekkel kapcsolatos hatékony kommunikáció elősegítése a szervezeten belül
  • Belső audit tervek elkészítése / végrehajtása, illetőleg végrehajtásának koordinálása
  • Harmadik fél és vevői auditok során a cég képviselete
  • Hibajavító és megelőző intézkedések kezdeményezése, az auditok intézkedéseinek követése, hatékonyságának kiértékelése
  • A vezetőségi felülvizsgálatokra a szükséges bemenetek előkésítése, elemzések, feljegyzések készítése
  • A minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztésével kapcsolatos oktatások megtartása
  • Minőségügyi adatgyűjtés fejlesztése, riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú (műszaki-minőségügyi) végzettség
  • Több év minőségügy területén rendszerirányításban szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS/IATF 16949
  • Minőségügyi technikák ismerete: FMEA, SPC, PDCA, 8D, 5WHY, FTA, stb. módszerek
  • MS Office, ERP Rendszerismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erős rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködő, támogató attitűd

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Színvonalas juttatási csomag

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.