Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársat az alábbi munkakörbe:

RENDSZERMÉRNÖK (ERP és logisztikai rendszerek)

Feladatok

  • A rendszerfejlesztési területtel együttműködve, új, a termelésben dolgozó alkalmazottak munkájának könnyítésére szolgáló alkalmazások fejlesztésében való részvétel – ERP rendszerek, termeléstervezési rendszerek, change management
  • Munkamódszerek és TPM műveletek videózása,
  • Képzési anyagok összeállítása, meglévő anyagok rendszerezése, kiegészítése,
  • Dolgozók oktatásának, továbbképzésének megszervezése,
  • Társosztályokkal történő együttműködés,
  • Információgyűjtés a termeléstervezési, illetve a termelési adatgyűjtő rendszerből, elősegítve a termelésben előforduló rendszerhibák feltárását és megszűntetését,
  • Meglévő riportok karbantartása és új, termelést támogató riportok létrehozása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Tapasztalat rendszerfejlesztésben, rendszer bevezetésben (ERP rendszer, tervezési rendszerek)
  • Logisztikai háttér és ebben szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs és szervező készség,
  • Proaktív, precíz személyiség
  • Preaktor ismerete előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosító és vonzó juttatási csomag
  • Átlag feletti alapbér
  • 13. havi fizetés
  • havi 18.000,-Ft cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Teljesítmény alapú mozgóbér
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyugdíjpénztári és, egészségbiztosítási támogatás
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RENDSZERMÉRNÖK (ERP és logisztikai rendszerek), Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.