A világ egyik vezető német gépjármű-gyártó vállalatának csúcskategóriás műszaki és biztonsági színvonalat képviselő javító műhelyébe keresünk a magas fokú precizitás iránt elkötelezett munkatársat, Budapest déli részén lévő munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia)

Feladatok

  • A műhelybe javításra érkező járművek javítási folyamatának koordinálása
  • Mérőeszközök használatának megszervezése
  • A javítási kapacitások optimális kihasználásának biztosítása, a műszakvezetővel együttműködésben
  • Az ügyfelek részére árajánlatok készítése az elvégzendő munkákról
  • A javításra, karbantartásra érkező járművek felvétele munkalap nyitásával
  • A szükséges nem naponta fogyó alkatrészek raktáron követése, kapcsolattartás a raktárral.
  • A műszak által készre jelentett gépjárműről számla készítése, próbaút megtétele.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel (határidő módosítás, kiegészítés stb.).
  • A jármű átvétele a műhelytől átadása az ügyfélnek.
  • Külső teljesítések megrendelése, bejövő számláinak továbbítása, továbbszámlázása.
  • Munkaidő rögzítése a munkalapon és a statisztikában.
  • A belső számlák igazoltatása, belső megrendelő biztosítása, kapcsolattartás az értékesítéssel, műszakvezetővel, oktatóval, könyveléssel, vevőszolgálattal.
  • Az ügyfél dokumentumainak (forgalmi engedély, szervizkönyv, stb.) kezelése, a karbantartások igazolása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat gépjárműjavítás és munkafelvétel területén
  • Magas fokú rugalmasság és precizitás
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nettó 200.000,-Ft feletti alapfizetés
  • 1 műszakos munkarend
  • Bejárási és étkezési támogatás
  • Motiváló premizálási rendszer
  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
  • Kulturált, német standardoknak megfelelő munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest déli oldala

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia), Budapest déli oldala

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.