Megbízónk anyavállalata termékcsoportjában piacvezető globális húsfeldolgozó vállalatcsoport,

20 országban található mintegy félszáz üzemében több mint 50 éve gyártanak feldolgozott hústermékeket. A magyarországi gyár az elmúlt években jelentős fejlesztést és kapacitásbővítést hajtott végre, termékeit elsősorban nemzetközi étterem láncok számára értékesíti, és mintegy 20 országba exportálja. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

ÜZEMELTETÉSI CSOPORTVEZETŐ (TECHNOLÓGIAI BERENDEZÉSEK, ANYAGMOZGATÓ GÉPEK)

Feladatok

  • A technológiai berendezések, (a hűtő-, légtechnika, energia-, víz-, szennyvízrendszer) és az anyagmozgató berendezések napi termelési feladatokhoz igazodó üzemeltetési, karbantartási, valamint javítási feladatainak ellátása az irányítása alá tartozó gépészekkel (10-12 fő) együttesen
  • A technológiai utasításokban és a kapcsolódó hatósági előírásokban foglaltak maradéktalan betartásának biztosítása, különös tekintettel a higiéniai, a munkavédelmi, a tűzrendészeti és a környezetvédelmi előírásokra.
  • Az üzemvitelhez szükséges anyagok megrendelésének előkészítése, a felhasználásuk dokumentálása, biztonságos és szakszerű raktározás biztosítása
  • Veszélyes anyagok előírásszerű beszerzése, szakszerű tárolásuk biztosítása, nyilvántartás vezetése
  • Üzemvitel naprakész dokumentálása

Elvárások

  • Villamosipari technikus
  • Angol nyelv ismerete
  • Üzemvitelben, üzemfenntartásban szerzett tapasztalat
  • Ipari hűtéstechnika, kazángépek üzemeltetésének ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Pneumatika, hidraulika ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményprémium, 13. és 14. havi fizetés, cafeteria
  • Gépkocsi-használat támogatása

A munkavégzés helye

Győr-Komárom térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜZEMELTETÉSI CSOPORTVEZETŐ (TECHNOLÓGIAI BERENDEZÉSEK, ANYAGMOZGATÓ GÉPEK), Győr-Komárom térsége

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Nagy Judit
Tel.: +36-30-386-8362, +36-1-882-3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát