Megbízónk speciális komponenseket és alkatrészeket gyárt az autóipar számára. Világszerte magas piaci részesedést szerzett a biztonsági komponensek, például fékrendszerek, turbó feltöltők és felfüggesztések alkatrészeinek gyártásában, nagy hangsúlyt fektetve a termékek minőségére, a megbízható, pontos szállításra és a költséghatékonyságra.  A térségben jelentős gyártókapacitással rendelkezik, Magyarországon több gyára üzemel.  A kitűzött célok eléréséhez fejleszti szervezetét, ennek keretében bővülő dél-dunántúli gyára HR feladatainak ellátására elhivatott vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

HR VEZETŐ – SENIOR HR GENERALIST

Feladatok

  • A leendő munkatárs a magyarországi HR vezető és a gyárigazgató közvetlen beosztottjaként lesz felelős a több mint 200 főt foglalkoztató cég HR folyamataiért, tevékenységével hozzájárul a vállalat eredményes működéséhez és fejlődéséhez.
  • A csoport szintű HR stratégia adaptálása a vállalatra, a HR folyamatok fejlesztése a csoport minőségi, környezetvédelmi és fenntarthatósági, törvényességi szabályozásainak figyelembe vételével.
  • A vállalat összes HR folyamatának működtetése: létszám tervezés, emberierőforrás-gazdálkodás, toborzás-kiválasztás, javadalmazás, ösztönzési rendszer, képzés-személyzetfejlesztés, HR controlling, munkaügyi adminisztráció stb.
  • A vállalat munkaadói márkájának erősítése, hatékony toborzási stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Személyügyi adminisztráció működtetése, létszám és bérköltség tervezés, naprakész dokumentáció, beléptetés, kiléptetés.
  • Vezetői információ rendszer működtetése, rendszeres elemzés és tájékoztatás.
  • Kapcsolattartás az érdekképviseleti szervekkel, a vállalat képviselete személyügyi kérdésekben

Elvárások

  • Felsőfokú egyetemi- vagy főiskolai szintű szakirányú diploma, HR és munkajogi ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Gyártóvállalatnál HR területen szerzett legalább 7 év szakmai tapasztalat, vezetési tapasztalat előny.
  • Vezetői ambíciók, vezetési készségek
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott, együttműködő, proaktív személyiség, jó szervezőkészséggel

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazási csomag, teljesítmény prémium
  • Változatos feladatok, nemzetközi környezet, csoport szintű fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Dél-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR VEZETŐ – SENIOR HR GENERALIST, Dél-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kaszás Ferenc, CEO
Tel.: +36-30-20-30-800; +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.