Megbízónk gépjárművek elektromos termékeinek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó piacvezető nemzetközi csoport magyarországi gyára, amely jelentős szervezeti fejlesztés és felfutás előtt áll.

A jelentős bővítés keretében megvalósuló termékfejlesztési, gyártásindítási és termelési célkitűzések sikeres megvalósításához számára új kihívásokat szívesen vállaló, ambiciózus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

SUPPLY CHAIN PLANNER /ELLÁTÁSI LÁNC TERVEZŐ

Feladatok

  • A hozzá tartozó alkatrész családok és alapanyagok készletszintjének biztosítása, a készletszint optimalizálása
  • Az alapanyag és alkatrészek szükséglet tervezése, rendelkezésre állásának biztosítása, beszállítókkal való kapcsolattartás, megelőző intézkedések
  • Az ellátási lánc folyamatok fejlesztése, gátló pontok azonosítása, elhárítási tervek készítése
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Krízis esetén a vevői és belső értékesítők értesítése, a prioritások meghatározása, az akciótervek megvalósulásának követése, szükség esetén beavatkozás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1-2 éves gyártóvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat ellátási lánc, termeléstervezés, készlettervezés területen
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, bejárási támogatás
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SUPPLY CHAIN PLANNER /ELLÁTÁSI LÁNC TERVEZŐ, Közép-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Ruff Viktória
Tel.: +36-30-855-3566; +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.