Fejér megyei globális autóipari beszállító vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖRNYEZETVÉDELMI MÉRNÖK

Feladatok

  • A környezetvédelmi tevékenység megszervezése és koordinálása az ISO 14001 szabvány, ill. a vállalati standard elvárások szerint
  • Jogszabályok figyelemmel kísérése, jogszabályi megfelelés vizsgálata (negyedévente)
  • Kapcsolattartás a Környezetvédelmi szakhatósággal, valamint minden olyan hatósággal, amelyek az egyes beruházások, engedélyezések és az üzemeltetés kapcsán felmerülnek. Az üzemeltetéshez szükséges hatósági engedélyek beszerzése
  • A Környezetvédelmi Management rendszer kialakítása, karbantartása, ill. fejlesztése az ISO 14001 szabvány előírásainak megfelelően
  • Környezetvédelmi célkitűzések meghatározása a vállalatvezetéssel, ill. a HSE Managerrel közösen
  • A szervezet környezetvédelmi eredményeinek (auditok, célkitűzések) követése, riportálása, havi jelentések elkészítése
  • Környezetvédelmi bevallások, időszakos jelentések elkészítése és azok előírás szerinti benyújtása a felső vezetés, ill. a hatóságok felé
  • A potenciális környezetvédelmi veszélyhelyzetek felismerése és a környezetvédelmi reakciók mérésének fejlesztése
  • Anyagmérleg elkészítése a hulladékot eredményező technológiákra (havonta)
  • Az üzemben fellelhető veszélyes anyagok EWC kódjainak felülvizsgálata, veszélyes hulladék nyilvántartás vezetése
  • Közreműködés és csapatmunka a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú környezetvédelmi végzettség
  • Minimum 5 éves tapasztalat multinacionális környezetben és hasonló munkakörben
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KÖRNYEZETVÉDELMI MÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.