Kertészeti munkatárs (gépkocsi vezetési gyakorlattal)

Immensum Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- logisztika/kiszállítás/dekoráció

Elvárás:
- kertész végzettség és/ vagy tapasztalat előny, de nem feltétel
- jogosítvány és minimum 5 éves gépkocsi vezetési gyakorlat
- jó kommunikációs készség, önállóság, mobilitás

Amit nyújtunk:
- családias légkörű cég
- normál munkarend (hétfőtől-péntekig 6-14.30-ig)
egész évben tudunk munkát biztosítani, nincs szezonalitás nálunk
- a munkavégzés részben budapesti és törökbálinti helyszíneken történik megbízások és beosztások szerint
- fejlődési, előre jutási lehetőség
- igényes munkakörnyezet

Üzletág: dísznövény és virágkompozíciók, enteriőrök tervezése, kültéri és beltéri kerttervezés és fenntartás, növénybérlés, valamint prémium minőségű növények, kertészeti alapanyagok kereskedelme.
Elegáns kül- és beltéri dísznövény- és virágdekorációinkkal több helyen jelen vagyunk

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

kereskedelmi vállalkozás

A cég címe

Szondi u.
1067 Budapest
ID: 3883641  Megjelentetés dátuma: 2020.03.03.