Premium Sales munkatárs

Igepa 2R Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Német – magyar kereskedelmi társaság
dinamikusan fejlődő ágazatához
Premium Sales
munkatársat keres

Feladat:
Prémium papír termékek forgalmazása, back-selling nyomdák, ügynökségek és végfelhasználók körében.
Prémium VISCOM termékek forgalmazása, back-selling LFP nyomdák, ügynökségek és végfelhasználók körében.
Nyomdai és VISCOM alapanyagok forgalmazása
Felhasználói, végfelhasználói training-ek megszervezése, oktatás
Nyomdaipari és VISCOM specialitások forgalmazása

Elvárás:
Prémium termékek értékesítésében, marketingjében szerzett tapasztalat
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit biztosítunk:
versenyképes teljesítményarányos bérezés
vállalati személygépkocsi és infokommunikációs eszközök
rendezett, biztos munkakörülmények
folyamatos képzés
előbbre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, esetenként Magyarország teljes területe

Az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva,
+36 20 569 6722

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nyomdai alapanyag nagykereskedelem

A cég címe

Derkovits u. 117
4400 Nyíregyháza

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szőkéné Králik Hajnalka
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3819358  Megjelentetés dátuma: 2019.12.02.