It makes sense that a company built on reinvention would look for the same thing in the people who work there. IBM is looking for people interested in transforming their experience into a career where real results are delivered for clients all over the world.

Rád 'kódiš', reps. píšeš v kódoch? Chcel by si sa naučiť pracovať s novými technológiami?

Pracovná oblasť
IT Specialist, Finance
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Miesto výkonu práce
Bratislava, Slovensko
Vyskúšaj si part-time job vo finančnom centre IBM už počas svojho štúdia! IBM pripravuje pre IT študentov program INTERNSHIP 2018 na oddelení Finance, ktorý začína v októbri.

‘IBM Internship program’ Ti umožní zanechať TVOJU stopu v IBM, podporiť rôzne oddelenia viacerými IT riešeniami, získať pracovné skúsenosti a neoceniteľný prehľad o IBM.

Čo bude Tvojou náplňou práce?
- Automatizácia procesov v rámci finančnej organizácie
- Pomoc pri technických postupoch a procesoch
- Vývoj a poskytovanie vhodných riešení pre zamestnancov v oblasti financií

Čo by si mal spĺňať:
- byť študentom informatiky (Matfyz UK / STU / EU)
- znalosť HTML5 / CSS / jQuery / JavaScript / TypeScript alebo Visual Basic for Applications
- Rozprávať po anglicky
- Vedieť logicky rozmýšľať

Čo Ti ponúkame:
- Atraktívny plat a benefity
- Zmysluplnú náplň práce od prvého dňa nástupu
- Priateľských kolegov
- Zaškolenie a vzdelávanie počas celého roka
- Kontakt a spätnú väzbu od skúsenejších kolegov

Po úspešnom ukončení stáže môžeš získať full time job v našom Finančnom centre.

Ponúkame prácu na polovičný úväzok na obdobie jedného roka (22,5 hodín/týždeň). Prihlás sa čo najskôr a navštív Assessment centrum v septembri 2018.

POZOR! POSLEDNÉ PRIHLÁŠKY BERIEME DO PONDELKA, 24.9.2018!! Prihlás sa ešte dnes!

V prípade otázok napíš na zofia.lasicova@sk.ibm.com
Prehlásenie o rovnosti príležitostí
Spoločnosť IBM sa snaží vytvárať diverzifikované prostredie a je hrdá, že sa môže radiť medzi zamestnávateľov, ktorí podporujú rovnosť príležitostí. Všetci kvalifikovaní uchádzači budú posudzovaní bez ohľadu na rasu, farbu pleti, vierovyznanie, pohlavie, sexuálnu identitu alebo orientáciu, národnostný pôvod, genetické vlohy, zdravotné postihnutie a vek. Spoločnosť IBM sa tiež zaviazala dodržiavať všetky postupy spravodlivého zamestnávania z hľadiska občianskej príslušnosti a prisťahovalectva.
ID: 3481733   Megjelentetés dátuma: 2018.09.18.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   840 eur v hrubom mesačne