Process Engineer/Folyamatmérnök

Hyginett Kft.

A munkavégzés helye
Gyöngyös
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

PROCESS ENGINEER/FOLYAMATMÉRNÖK

A Procter & Gamble Gyöngyösön található új gyára folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba:
Process Engineer/ Folyamatmérnök

A MUNKAKÖR:
-Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal rendelkező mérnökök számára a termelési projektek technikai támogatása. -Önálló mérnöki feladatok, a tervezéstől a megvalósításig heti 40 órás munkaidőben.
- A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése.
- Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása.
- A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése.
- Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése.
- Karbantartási rendszerek továbbfejlesztése.
- Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása.

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
- Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
- Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség
- A próbaidő sikeres teljesítését követően folyamatmérnöki pozíció kerül felajánlásra

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: GYÖNGYÖS

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével. csatlakozz.im@pg.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok az alábbi szakok valamelyikén:
- Gépészmérnök, Minőségbiztosítási mérnök
- Anyagmérnök, Mechatronikai mérnök, Műanyagipari mérnök
- Villamosmérnök
- Mérnök menedzser
-Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Jedlik Ányos u. 4.
3200 Gyöngyös