Szállítási koordinátor

HUNGAROPHARMA Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A X. kerületi logisztikai központunkba teljes munkaidőbe, 2 vagy több műszakos munkarendbe

Szállítási koordinátort

keresünk.

Célunk, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsuk a disztribúció során, ezért élen járunk a nagykereskedelmi logisztikai innováció és az ágazati szereplők igényére szabott megoldások fejlesztésében. A magyar tulajdonban lévő nagykereskedésünk piacvezetőként sikereit a több mint 60 évnyi tapasztalatának, a XXI. század innovatív technológiájának, ügyfélközpontú, etikus és transzparens üzleti szemléletének, valamint magasan képzett és lojális munkatársainak köszönheti. Munkatársaink számára folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, és egyben elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során.

Új munkatársunktól elvárt feladatok:
• szállítást végző alvállalkozókkal szoros kapcsolattartás,
• napi fuvarfeladatok szervezése a ki és beszállítás esetében,
• ellenőrzi, hogy az áru szállítása az előírásoknak megfelelően történik e,
• szoros együttműködés a társosztályokkal,
• szállításhoz kapcsolódó reklamációk kezelése.

Új munkatársunk irányába támasztott elvárások:
• középfokú végzettség,
• felhasználói szintű MS Office ismeret,
• váltott, nappali és éjszakai műszakos munkarend vállalása hétfőtől péntekig,
• pontos, gyors, precíz, megbízható munkavégzés,
• rugalmasság,
• kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség.

Előny:
• logisztikai végzettség,
• SAP ismeret,
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Új munkatársunk számára kínált juttatás:
• versenyképes jövedelem,
• cafeteria juttatás a belépés napjától,
• év végi jutalom,
• vállalati üdülő használata,
• barátságos munkahelyi légkör,
• stabil vállalati háttér.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben Ön magára ismer és szeretne a Hungaropharma munkatársa lenni, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen