Zvárači WIG/MIG/ MAG , Zámočníci -2150€ - v čistom

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Würzburger Str. 7, 86720 Nördlingen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2150€-2200€ Netto - v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Humanus hlada zvaracov MIG-MAG-WIG, zamocnikov, vodoinstalaterov na trvaly nemecky pracovny pomer so znalostami nemeckeho jazyka.
Jedna sa o kumulativnu pracovnu poziciu.

IHumanus Personalservice GmbH je nemecka, personalna agentura posobiaca na Nemeckom trhu od marca 2013, nasou specializaciou je najst pre nasich uchadzacov, tu vhodnu pracovnu ponuku.

Firma Humanus hlada zvaracov MIG-MAG-WIG, zamocnikov na trvaly nemecky pracovny pomer so znalostami nemeckeho jazyka.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecka personalna agentura v Nemecku-Bavorsku-Nördlingen posobiaca od roku 2013.
www.humanus-zeitarbeit.de
Humanus Personalservice GmbH je nemecka, personalna agentura posobiaca na Nemeckom trhu od marca 2013, ktora sprosptredkuje len odborne pracovne miesta.
Poradenstvo v materinskom jazyku, zabezpecene ubytovanie.
Hlavny pracovny pomer na nemecku pracovnu zmluvu 160 hodin s moznostou nadcasov, viac ako 40 hodin nadcasov +25 % priplatok
Nadpriemerne platove hodnotenie.
Ziadne casove konta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Schopnost samostatne pracovat.
ID: 2987834   Megjelentetés dátuma: 2018.06.29.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2150€-2200€ Netto - v cistom