Elektrikári - Priemyselní elektrikári/Stavební e lektrikári-2150€ v čistom nemecká pracovná zmluva

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihned. Azonnali kezdessel.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2150 - 2200 EUR/mesiac, 2200 - cistom ( netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikari, elektrikari na montaze rozvodovych skrin, priemyselni elektrikari, stavebni elektrikari.
Montovanie garazi a dveri, alebo automatickych dveri.
So znalosti nemeckeho jazyka.

160 hodín s možnosťou nadčasov, zárobok približne2150€ -2300€ netto, v čistom čistom25% príplatoknadčasy40 hodín mesačne
Trvalý pracovný pomer na nemeckú hlavnú pracovnú zmluvu.
Poradenstvo v rodnom jazyku.

Prosíme životopis s možnostami v Nemeckom-Slovenskom-Ceskom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká personálna agentúra v Nemecku-Bavorsku-Nördlingen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť samostatne pracovať, komunikovat nemeckym jazykom.
ID: 2441071   Megjelentetés dátuma: 2018.06.29.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2150 - 2200 EUR/mesiac, 2200 - cistom ( netto)