CNC Ohraňovací lis - Operator, Programator / CNC Frézovač/ CNC Sústružník,/Laser Operátor/Programátor/ Zámočník-2200-2500 €-v čistom- Nemecko

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko-Bavorsko. Nemetorszag-Bayern
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihned. Azonnali kezdessel.
Ponúkaný plat (brutto)
2100 EUR-2500€/hónap, Mesacne v cistom-netto. Havi netto ber.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Humanus hľadá pracovníkov CNC Frezovacov/ CNC Sustruznikov-system Heidenhain, Siemens-Sinumerik, Fanuc. CNC-ohranovaci lis -system Trumpf, CNC - vysekavaci lis, laser, ako operátor /programátor so znalostami nemeckeho jazyka.
- Obrabanie a obsluhovanie obrabecieho stroja CNC (Freza, sustruh, ohranovaci lis, vysekavaci lis,laser)
Jedná sa o komulatívnu ponuku.
- Uprava programu
- Praca s kovmi a plechmi
- So znalosťami nemeckého jazyka.
- Dobré platové podmienky
- možnosti záloh
- zabezpečené ubytovanie, jednolôžková izba, kúpeľňa, kuchyňa, pristúp na internet
- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Hlavný pracovný pomer, 160 hodín s možnosťou nadčasov
- viac ako 40 hodín nadčasov 25 % príplatok

160 hodín s možnosťami nadčasov.
Kotelezo havi 160 ora , tulora lehetoseggel.
Trvalý pracovný pomer.
Hosszutavu munkaszerzodes.
Nadpriemerne platove hodnotenie.
Magasabb oraber.
Zabezpečenie ubytovania.
Cegunk altal organizalt szallas lehetoseggel.
HosszutaAnyanyelvu eligazitas.

Prosíme o zaslanie životopisu (CV) podla možnosti s aktuálnym telefónnym číslom ohľadom pracovnej ponuky.
Oneletrajz bekuldese szukseges , lehetoseg szerint nemet nyelven.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma Humanus Personálna agentúra v Nemecku.
www.humanus-zeitarbeit.de
Hlavný pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu160 hodín s možnosťou nadčasov, viac ako 40 hodín nadčasov +25 % príplatok
Žiadne časove konta.
Zabezpecen ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

CNC Frezovac, CNC Sustruznik, CNC - Ohranovci lis / Laser

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Schopnosť samostatne pracovať. Znalosť nemeckého jazyka.
Onallo munkavegzes , kozep-folyekony nyelvtudas.
ID: 2241247   Megjelentetés dátuma: 2017.09.18.