Gépkiszolgáló

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Szombathely
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaerő-kölcsönzés keretében keresünk

munkatársat, szombathelyi munkavégzésre.

Feladatok:
• Műanyag csomagolóeszközök (poharak, dobozok) gyártása, csomagolása, újra hasznosításának előkészítése
• A termelési anyagok, valamint késztermék ellenőrzése és annak dokumentálása elektronikus úton egész műszak alatt
• Minőség-ellenőrzés
• Alapvető tisztaság és rend fenntartása a gépeknél és a gyártási környezetben egész műszak alatt

Elvárások:
• Általános iskolai végzettség
• Folyamatos munkarend vállalása
• Alapfokú számítógépes ismeret
• Üzemlátogatáson való részvétel
• Csapatban való munkavégzés
• Precizitás, pontosság, megbízhatóság,

Amit kínálunk:
• Folyamatos, biztos munkahely
• Bejárás támogatás tömegközlekedéssel 86%-ba
• Kiemelt Cafetéria, bónuszok
• Változtatás munka, folyamatos szakmai fejlődés
• Közvetlen kollegák
• Egy évre tervezhető műszakrend

Alapbéren felüli, versenyképes juttatásaink:
• nyári ösztönző (Br. 360.000 Ft)
• Cafeteria a belépést követő hónaptól
• teljesítménybér
• évvégi bónusz (Br. 120.000 Ft/év egyszeri kifizetés)
• önkéntes túlóra lehetőség
• műszakpótlék

Egyéb információk:
• Nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:
Szombathely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a [email protected] e-mail címre küldje el önéletrajzát.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest