Baromfifeldolgozó

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Kisvárda
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

SZERETNÉL MEGBÍZHATÓSÁGOT, KORREKT FOGLALKOZTATÁST ÉS MEGFELELŐ TÁJÉKOZTATÁST?

A Humánia HRS Group Zrt. Kisvárdára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

BAROMFIFELDOLGOZÓ

Az alábbi feladataid lesznek:
• Baromfifeldolgozás
• húsok filézése, darabolása
• tálcázás
• csomagolás

Amit ajánlunk:
• Béren kívüli juttatásként a 7. hónaptól 4500 Ft
• Heti és havi húscsomag
• Jelenléti bónusz 20.000 Ft/hó
• Mozgóbér és jutalom
• Túlórázási lehetőség
• Ingyenes buszjárat a megye több településéről

Elvárások:
• Min. 8 általános iskolai végzettség
• 2 műszakos munkarend vállalása napi 8 órában
• heti 5 munkanap

Szükséges tapasztalat:
• Nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:
Kisvárda

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem hívja az alábbi elérhetőség egyikét +3670/315-5366; +3670/450-4682 hétköznap 9:00-16:00 között.

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest