Reptéri munkatárs

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér földi kiszolgálásban résztvevő Partnerünk, bővülő csapatába keresünk új kollégákat. Csatlakozz Hozzánk Te is!

Feladatok:
• Részvétel számos légitársaság földi utaskiszolgálásában
• Beszállókártya és poggyász ellenőrzése
• Utasok tájékoztatása

Amit nyújtunk:
• Teljesítménybér és Cafeteria
• Részmunkaidős munkavégzési lehetőség
• A korai munkakezdések és késői munkavégzések esetén háztól-házig szállítás
• Előre lépési lehetőség

Jelentkezéshez szükséges:
• Minimum középfokú végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Ügyfélközpontúság
• Kiváló kommunikációs készség

Előny:
• Más nyelvek ismerete

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest, 18. kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Fényképes önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen, vagy keressen minket a
06-1-455 70 45-ös telefonszámon!

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest