Betanított gépkezelő állás

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kollégákat keresünk Székesfehérvárra, üvegipari céghez. Ha hosszú távú lehetőséget keresel, ahol a csapat és a bérezés is megbízható, nálunk a helyed!

Nálunk a feladataid az alábbiak lesznek:
• vágó- és illesztőgépeket kell megtanulnod kezelni
• pántológépek mellett fogsz dolgozni
• a selejt elemeket meg kell semmisítened az előírások szerint
• üveglapokat fogsz leszedni és felrakni a gépekre
• a munkaterületet tisztán, rendben kell tartanod
• a raktári részleggel együtt dolgozva a kész üvegeket szállításra elő kell készíteni

A munkatársainkat az alábbi szempontok alapján választjuk ki:
• vállald a több műszakos munkarendet
• rendelkezz jó fizikummal, tudj alkalmanként megemelni akár 30-35 kg-ot
• legyen nyugodt, türelmes a hozzáállásod a munkához
• akarj újat, egy új szakmát tanulni
• előny, ha van már üvegipari tapasztalatod
• ha rendelkezel szakmunkás végzettséggel, az előnyt jelent (pl. ács, asztalos, stb.)

További tudnivalók a munkáról, juttatási csomag:
• kettő vagy három műszakos munkarend megegyezés szerint
• napi 8 óra munka hétfőtől péntekig
• nettó 140-170 000 Ft-os alapbér + nettó 27 000 Ft cafetéria (már próbaidő alatt is)
• utazási támogatást nyújtunk, egyes településekről céges járatok is vannak
• modern, nyugodt munkakörnyezet, a munka sem monoton
• az első naptól biztosítjuk az összes szükséges védő- és munkafelszerelést
• fejlődési lehetőséget és folyamatos képzést nyújtunk, akár egy új szakmát is kitanulhatsz nálunk

A munkával kapcsolatosan érdeklődni, illetve jelentkezni a [email protected] e-mail címen tudsz a pozíció megjelölésével. Vagy hívj minket munkaidőben a 70/315 52 59-es telefonszámon és tájékoztatunk a részletekről.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Budapest