Éttermi dolgozó (diákmunka)

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Sopron
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Soproni gyorsétterem részére az alábbi munkakörbe keresünk nappali tagozatos diákokat:

Feladatok:
- vevőkiszolgálás
- hamburger - és sültkrumplisütés, fagyikészítés
- pénztárosi feladatok
- takarítás, rendrakás

Elvárások:
- Nappali tagozatos tanulmányok
- Heti 15-20 óra ráérés hétköznap és hétvégén vegyesen
- Mosolygós, nyitott személyiség

Amit kínálunk:
- Vidám, fiatalos csapat
- Kiemelt bérezés
- Hosszú távú, fix munkalehetőség akár suli mellett, akár nyáron

Munkaidő:
- Heti 15-20 óra megbeszélés szerint hétköznap és hétvégén

A munkavégzés helyszíne: Sopron, Meki
Órabér: br. 900-1170 Ft
Elérhetőségeink: Győr, Bástya utca 45., gyms@furgediak.hu; +3696517618

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Fürgediák Gyms
E-mail: Küldje el önéletrajzát