Beszállítói kapcsolattartó

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Műszaki, minőségbiztosítási területre, magyar tulajdonban lévő vállalat részére új kollégát keresünk
beszállítói kapcsolattartó
munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
• nagyvállalati logisztikai, műszaki, minőségbiztosítási területekkel való kapcsolattartás
• árajánlatok készítése, adminisztráció, teljesítésigazolások kiállítása
• prezentációk, kimutatások elkészítése
• ártárgyalások előkészítése és azokon való részvétel
• partnerekkel való kapcsolattartás
• termelési, logisztikai munkafolyamatok nyomon követése és ellenőrzése
• külső telephelyeken személyes ellenőrzés végzése

Elvárások:
• főiskolai végzettség (műszaki szakirány preferált)
• „B” kategóriás jogosítvány
• középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
• lelkiismeretes, pontos munkavégzés, magabiztosság
• pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:
• felsőfokú vagy szakmai angol nyelvtudás
• német nyelv kommunikációs szintű ismerete
• szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
• egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig
• szakmai fejlődési lehetőség
• határozatlan idejű munkaviszony
• alapbéren felül cafeteria
• emelt összegű utazási támogatás

További fontos tudnivalók:
• azonnali munkába állási lehetőség
• a bérigény megjelölését mindenképpen kérjük, ennek elhagyása esetén a jelentkezést nem fogadjuk el
• több körös felvételi folyamat várható

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár – Fejér megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a fejer@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát BÉRIGÉNY feltüntetésével és a pozíció megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest

Kapcsolat