Targoncás

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Targoncás pozíció:
Egy magyar tulajdonban lévő, piacvezető gyógyszer-nagykereskedő keres targoncás munkatársakat.

Feladatok:

- az áru targoncával történő háttérraktárban való elhelyezése, komissiózó tárhely feltöltése,
- a komissiózott áru tételes minőségi és mennyiségi ellenőrzése a raktárkészlet rendben tartása
- készletegyeztetés
- raktári rend fenntartása

Elvárások:

- targoncavezetői jogosítvány,
- targoncavezetői tapasztalat,
- monotonitás tűrés,
- gyors, precíz, megbízható munkavégzés,
- együttműködő készség,
- felelősségtudat.

Amit kínálunk:

- stabil cégháttér, biztos jövedelem,
- szakmai fejlődési lehetőség,
- versenyképes juttatási csomag,
- dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest, 10. kerület

Jelentkezését kérjük küldje el emailben fényképes önéletrajzzal a budapest@humaniahrsgroup.hu címre! Érdeklődni a 06-1-455-7045-ös telefonszámon lehet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest