EI - operátor

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tárgylemezek, üveglapok gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk új munkatársakat a 11. kerületbe!

FELADATOK:
• Kis méretű üveglapok mosása
• Csomagolás
• Minőség-ellenőrzés
• Gépkezelés

ELVÁRÁSOK:
Általános iskolai végzettség
Monotonítás tűrés
Megbízhatóság

ELŐNY:
• Gépkezelői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• azonnali munkavégzés
• nettó 170.000 Ft/hó + negyedéves bónusz

MUNKAIDŐ:
• Hétfőtől péntekig reggel 05.55-13.55 illetve délután 13.55 – 21.55 óráig, váltott műszakban

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 11. kerület

Fényképes önéletrajzzal a budapest@humaniahrsgroup.hu email címen, a tárgyban kérjük tüntesse fel: EI-OPERÁTOR! Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06-1-455-7045

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest