Eladó, pénztáros

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi partnerünk számára keresünk a budapesti Liszt Ferenc Repülőtérre eladói, pénztáros pozícióba új csapattagokat!

FELADATOK:
• árufeltöltés
• a vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
• tanácsadás
• pénztár kezelés

ELVÁRÁSOK:
• Minimum középfokú végzettség
• Angol nyelv alapszintű ismerete (társalgási szint) + egyéb nyelv ismerete előnyt jelent!
• Vevőorientáltság, kereskedői véna
• Esztétikai érzék
• Segítőkész, talpraesett , nyitott személyiség
• Több műszakos munkarend vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:
• Prémium kategóriás termékek megismerése, értékesítése
• Nemzetközi környezet, elegáns üzletekben való munkavégzés egy dinamikusan fejlődő cégnél
• Versenyképes jövedelem + cafeteria +negyedéves bónusz

MUNKAIDŐ:
• Teljes munkaidő, több műszakos munkarendben

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XVIII. kerület, Liszt Ferenc Repülőtér

Fényképes önéletrajzzal a [email protected] email címen. Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06-1-455-7045

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest