Szalagvágó, csomagoló

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csiszoló anyagokkal foglalkozó partnerünkhöz keresünk a 22. kerületbe új munkatársakat!

FELADATOK:
• A csiszolóanyagok gyártógépeinek kezelése, méretre vágása.
• A már méretezett anyagok, csomagolása, dobozolása.

ELVÁRÁSOK:
Általános iskolai végzettség
Állóképesség
Gondolkozz hosszútávon

AMIT KÍNÁLUNK:
• Próbaidő alatt nettó 145.000Ft/hó majd próbaidő után nettó 160.000Ft + nettó 16.000Ft cafeteria + bónusz
• 30% műszakpótlék
• 50% túlórapótlék
• 100%-os szombati kifizetés
• Jelenléti bónusz : hiánytalan jelenlét esetén plusz bruttó 300 Forint/órával nő a havi bruttó fizetés. Ez akár br. 50.000 Forintot is jelenthet havonta!
• Budapest Közigazgatási határán kívüli teljesárú jegy 86%-ának a térítése, vagy autós bejárás esetében 15 Ft/km

MUNKAIDŐ:
• Hétfőtől-péntekig reggel 05:40-től 14:00 óráig, illetve 14 :00 órától 22:20-ig, heti váltásban

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 22. kerület

Fényképes önéletrajzzal a budapest@humaniahrsgroup.hu email címen. Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06-1-455-7045

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest