Utasbiztonsági koordinátor

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Vecsés, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Bud Security Kft., a Budapest Airport Zrt. elsősorban biztonsági feladatokat ellátó leányvállalata, az alábbi munkakörre várja a jelentkezőket
pozícióra teljes munkaidős foglalkoztatással.

Feladatok:
• beszállókártyák érvényességének ellenőrzése
• előkészítési folyamat ellátása csomag vizsgálat előtt
• az utasok felkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre
• a sorban álló utasok koordinálása, tájékoztatása, információk biztosítása
• az utas-visszaáramlás megakadályozása

Elvárások:
• érettségi bizonyítvány
• középfokú szóbeli angol nyelv tudás
• kiváló kommunikációs készség
• szabálykövető, precíz, önálló munkavégzés
• PÁLYAKEZDŐK, diákként tapasztalatot szerzettek jelentkezését is várjuk!

Előny:
• egyéb európai nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:
• különleges kihívásokat rejtő nemzetközi munkakörnyezet
• igényes, jogszabályi háttérnek maximálisan megfelelő munkakörülmények
• további tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
• korábban megszerzett nyelvtudás kamatoztatása
• folyamatos munkarend napi 8 órában
• Igény esetén szállást biztosítunk

Munkavégzés helye:

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, T2

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe