Toborzási és kiválasztási munkatárs

Human Skill

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Bővülésünk okán saját csapatunkba keresünk munkatársat!

Feladatok:
Munkaerő-kölcsönzési projektek lebonyolítása fizikai pozíciókra, elsősorban külföldre
Toborzási tervek kidolgozása és végrehajtása;
Álláshirdetések elkészítése, beérkező pályázatok elbírálása;
Jelöltek direkt és indirekt keresése
Kapcsolattartás a partnercégekkel

Elvárások:
Toborzói tapasztalat előny!
Kialakult kapcsolati háló előny!
Határozott, problémamegoldó személyiség;
Rugalmasság, stressztűrő képesség
Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
Rugalmasan, otthonról végezhető munka
Céges telefon
Fizetés megegyezés szerint

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Célunk mind a személyzeti kiválasztás, mind az emberi erőforrásfejlesztés területén a legkorszerűbb pszichológiai eszköztárral és speciális képzés és coaching szolgáltatással állni megrendelői szolgálatára.
Különböző szintű bel- és külföldi munkalehetőségeinkkel célunk az álláskeresők és munkáltatók egymásra találásának elősegítése.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Skill célja, hogy mind a személyzeti kiválasztás, mind az emberi erőforrásfejlesztés területén a legkorszerűbb pszichológiai eszköztárral és speciális képzés és coaching szolgáltatással álljon megrendelői szolgálatára.

A cég címe

Human Skill
Sasfiók utca 4.
1124 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pallos Máté
Tel.: 0036203827224
E-mail: Küldje el önéletrajzát