Betanított pék

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnali munkakezdés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Egy műszakos munkarendben pék szakmához tartozó feladatok betanulása és elvégzése

Amit kínálunk

  • Minőségi bónusz
  • Vállalható, hetente fizetett túlóra lehetősége
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Megbízó

A magyar tulajdonú sütőipari részvénytársaság a pékáru piac elismert szereplője, amely folyamatos fejlesztéseivel egyre növeli piaci részesedését.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Képzési szak

Élelmiszeripar

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középfokú végzettség
  • A normáltól eltérő munkarend vállalása (délutános munkavégzés)
  • Tapasztalat sütésben, kelt tészta készítésben (akár magánúton szerzett!)
  • Igényes, a higiéniára kiemelten érzékeny munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. működés évtizedei alatt több ezer embernek biztosított törvényes bejelentetett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Schneider Ildikó
E-mail: Küldje el önéletrajzát