Nyugdíjas pénztáros

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Cegléd

Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozzon Ön is ehhez a csapathoz!

Feladat leírás
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők tájékoztatása
Elvárás
  • Öregségi nyugdíjat igazoló határozat
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 06.00-22.00 közötti munkaidő
  • Hetente min. 9 órában történő munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1280 Ft/óra
  • Csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • Kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
Előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.