Összeszerelő operátor

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest

Nemzetközileg elismert partnercégünk Budapesten, a IV. kerületi Európa Center Ipari Parkban rendelkezik gyártóüzemmel, ahol elektronikai termékek gyártásával foglalkozik. Folyamatosan bővülő csapatukhoz most Ön is csatlakozhat!

Feladat leírás
  • Félkész és kész eszközök összeszerelése, forrasztása betanítás után
  • Elektronikai eszközök, tartozékok, csomagolása
Elvárás
  • Alapfokú végzettség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • A munka hosszú távú vállalása

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 07:30-16:00 óra között
  • Pénteken 06:00-14:30 óra között

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend szabad hétvégékkel
  • Ülve végezhető feladatok
  • Jelenléti bónusz
  • Igényes környezet
Előny
  • Közeli lakhely
  • Forrasztási tapasztalat

Ha Ön jelentkezni szeretne erre az állásra, kattintson az elküldöm az önéletrajzomat gombra és a megnyíló hirdetés alatti rövid űrlap kitöltésével jelentkezhet.